



19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Новорічна коробка "Веселих свят" для солодощів, до 700 г
Яскрава та стильна новорічна коробка "Веселих свят" створена для того, щоб зробити ваш подарунок ще святковішим! Вона ідеально підходить для солодощів, шоколаду, цукерок чи інших смаколиків загальною вагою до 700 г.
Подаруйте своїм близьким магію Нового року разом із коробкою "Веселих свят"!
Ваші солодощі виглядатимуть по-особливому яскраво та красиво.
Розміри: 280*175*65 мм.
Матеріал: якісний картон.
Призначення: для подарунків, декору або упаковки.
Обирайте коробку, яка створить незабутню атмосферу свята!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Картон |
| Форма | Фигурная |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Цвет | Разные цвета |