


649 ₴
549 ₴
Безпровідна клавіатура з мишкою UKC Wireless 902 - це стильний компактний комплект, що складається з безпровідної клавіатури, з плоскими круглими розділеними клавішами і миші. Простий, модний та елегантний комплект ідеально підходить для більшості сучасних девайсів.
Даний комплект сумісний з Android, iOS та Windows, що робить його універсальним та дозволяє використовувати з більшістю гаджетів.
Безпровідний набір для дому та офісу, до якого входять ультратонка портативна клавіатура та оптична миша з високим показником роздільної здатності – 1200 dpi. Комп'ютерна миша працює від однієї пальчикової батареї АА (не входить у комплект). Безшумна, легка та дуже зручна у використанні. Має ергономічний дизайн та дуже зручно лягати в руку.
Компактна і легка конструкція клавіатури забезпечує не тільки плавне, але і безшумне введення. Також даний набір сумісний з найпопулярнішими операційними системами: Windows, Mac OS (iOS), Android. Клавіатура виготовлена із зносостійкого матеріалу - матового ABS-пластику, який стійкий до різних пошкоджень та має водостійку конструкцію. Працює клавіатура від 2-х батарейок AA типу (не входять у комплект).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Тип | Клавиатура + мышь |
| Назначение | Универсальная |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 180 г |
| Состояние | Новое |
| Разрешение оптического сенсора | 1200 dpi |
| Клавиатура | |
| Конструкция клавиатуры | Классическая |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
| Наличие цифрового блока | Нет |
| Количество клавиш клавиатуры | 79 |
| Мышь | |
| Тип мыши | Оптическая лазерная |
| Конструкция мыши | Классическая |
| Дизайн мыши | Для обеих рук |