



550 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 700 ₴
Акумулятор Li-Pol 1260110 є високоякісним літій-полімерним елементом з ємністю 10000mAh та номінальною напругою 3,7 В, що забезпечує стабільну та довготривалу роботу пристроїв.
Даний акумулятор підходить для використання у портативних пристроях, електронних гаджетах, системах безперебійного живлення та інших енергоємних приладах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Емкость аккумулятора | 10000 А·ч |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 11 мм |
| Высота | 1.2 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Основные | |
| Маркировка аккумулятора | 1260110 |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |