






200 ₴
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Тримач для сорочки Shirt Tucker - це тонкий пояс, з силіконовою накладкою, призначений для утримання сорочки на місці, аналогічний тому, як звичайний пояс утримує ваші штани. Досить закріпити даний ремінь на поясі, фіксуючи край сорочки в необхідному положенні і можна спокійно рухатися, не сковуючи свої рухи. Пристрій дозволить вам виглядати строго, залишаючи сорочку заправленої протягом усього дня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ремня | Универсальный |
| Пол | Унисекс |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Ширина ремня | 25 мм |
| Материал | Текстиль/резинка |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал пряжки | Пластиковая |
| Размер ремня | 111-120 см |